Image default

Чаплига про санкції РФ проти «слуг народу»: Порошенку, щоб потрапити під російські санкції, знадобилося 4,5 року, а Зеленському вистачило півтора

Михайло Чаплига

ua-rating

Президент України Володимир Зеленський «заслужив» російські санкції проти свого оточення всього через півтора року після приходу до влади, в той час, як Порошенку для цього знадобилося 4,5.

Про це в ефірі телеканалу NEWSONE заявив політичний експерт Михайло Чаплига.

«Давайте подивимося, коли вперше були накладені російські санкції. Коли ще був Порошенко. Тоді ще був період, коли сподівалися, що Порошенко може встановити мир. Але санкції на Порошенка наклали через 4,5 року його президентства. Фактично, це призвело до його поразки. Нагадаю, Порошенко прийшов на гаслі миру, закінчилося все тим, що він став гаслом війни. Потім виборці дали йому від воріт поворот і сказали, нехай прийде Зеленський, який сам сказав, що буде встановлювати мир і нормалізувати відносини із сусідами. Прекрасно, отримай 73%. Чим все закінчилося? Зеленський став ще більшим Порошенком, ніж сам Порошенко, і отримав санкційний список через півтора року, а Порошенко – через 4,5 року», – пояснив він.

Фактично, це означає наступне: Росія не сподівається, що при Президентові Зеленському на сході України настане мир. І розуміння це прийшло втричі швидше, ніж було при Порошенку.

«Чим це закінчиться для «слуг»? Фактично, партія Медведчука витісняє з південного сходу «слуг». А де «слуги» отримали найбільше – на сході і на південному сході, паразитуючи на гаслах нормалізації відносин і відновлення миру», – підкреслив Чаплига.

Політичний експерт звернув увагу, що Росія вже дала чітко зрозуміти, хто та сила, з якою вона готова безпосередньо говорити та домовлятися.

Джерело

Залишити коментар