Image default

Це точка компромісу: У «Слузі народу» кажуть, що не переглядатимуть рішення щодо ФОПів

Давид Арахамія Слуга Народу / Facebook

Давид Арахамія вважає, що підприємці ще не розібралися з тим, що ухвалили обранці

Законопроєкт про відтермінування обов’язкового використання касових апаратів для фізичних осіб-підприємців на рік не переглядатимуть.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслювали в ефірі на телеканалі ZIK, заявив народний депутат України, голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія.

«Ми не будемо це рішення переглядати, і вважаємо, що це є та точка компромісу, яка вже досягнута», – наголосив голова фракції.

Давид Арахамія прокоментував акцію протесту підприємців під стінами Верховної Ради, яка, нагадаємо, переросла у сутички, припустивши, що люди не розібралися з тим, що сьогодні ухвалили обранці.

«Вони зараз додому прийдуть ввечері, прочитають, співставлять це зі своєю конкретною проблемою, зі своєю ситуацією, і потім підуть додому. Я вважаю, що сценарій найбільш імовірний такий. Тому що коли я йшов на роботу, люди ж уже стояли, я зупинявся, спілкувався з декількома підприємцями, казав, що у нас така є концепція, і мені чотири людини сказали, що, якщо така концепція буде прийнята, ми їдемо додому», – зазначив Давид Арахамія.

Новини за темою: Додатковий контроль не завжди призводить до збільшення надходжень: Експерти заявили про необхідність пошуку «золотої середини» для ФОПів

Як повідомляли, напередодні президент України Володимир Зеленський зареєстрував законопроєкт про відтермінування обов’язкового використання касових апаратів для фізичних осіб-підприємців на рік.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила законопроєкт про фіскалізацію, тепер обов’язкове введення касових апаратів для ФОПів відтерміновано до 1 січня 2022 року. Згідно з повідомленням, з трибуни парламентського залу депутати називали документ компромісним варіантом.

Додамо, на площі Конституції біля Верховної Ради України правоохоронці утворили коридор, через який проводили народних обранців з будівлі парламенту повз багатолюдний мітинг підприємців – ФОПів, які із самого ранку протестують проти ухвалення законопроєкту, що передбачає обов’язкове запровадження касових апаратів. Між мітингувальниками та поліцією сталася штовханина.

Источник

Залишити коментар