Image default

Будівництво «Північного потоку-2» відновлять після року простою

США погодили розширеня санкції проти «Північного потоку-2» Фото з відкритих джерел

За попередньою інформацією, будівництво почнеться з 5 грудня

У грудні 2020 року планується відновити будівництво магістрального газогону з Росії в Німеччину через Балтійське море — «Північного потоку-2». Про це повідомляє NDR з посиланням на прессекретаря компанії Nord Stream 2.

Як зазначається, Управління водних шляхів і судноплавства Балтійського моря в Штральзунді оголосило про початок будівельних робіт для капітанів суден, які проходять в цьому районі. Зокрема, їх попросили бути особливо обережними.

За попередньою інформацією, будівництво «Північного потоку-2» почнеться а південь від району Адлергрунд з суботи, 5 грудня. Там розташовані кінці труби, яка веде від газорозподільної станції у бік Балтійського моря.

Нагадаємо, «Північний потік-2» — магістральний газогін, який повинен з’єднати Росію та Німеччину через Балтійське море. Його протяжність становить 1234 км.  

Новини за темою: Норвезька компанія відмовилася сертифікувати «Північний потік-2» через загрозу санкцій США

Приблизно рік тому будівництво «Північного потоку – 2» було призупинено. Однак, у серпні цього року глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що «Північний потік-2» буде завершено найближчим часом.

А нещодавно Державний департамент США розширив санкції щодо «Північного потоку-2», щоб перешкодити завершенню будівництва російського газопроводу. Нові заходи спрямували на компанії, які надаватимуть послуги або фінансування для суден, що працюють на будівництві газопроводу.

У Москві розширення американських санкцій проти газопроводу «Північний потік-2» назвали «проявом недобросовісної конкуренції».

Джерело

Залишити коментар