Image default

«Британська» мутація COVID-19 була в Німеччині вже в листопаді

З відкритих джерел

Це підтвердили завдяки зразкам, взятим ще в листопаді

У берлінській клініці Charité підтвердили мутацію коронавірусу, яку вважають відповідальною за зростання темпів поширення хвороби на півдні Великої Британії, у пробі пацієнта, який захворів на COVID-19 ще в листопаді. Про це повідомляє DW. 

Згідно з повідомленням, новий штам діагностували у пробі пацієнта, який захворів на COVID-19 у Нижній Саксонії ще у листопаді.

Новини за темою: Мутований коронавірус з Британії: Лікар назвав симптоми першого українського пацієнта

У міністерстві охорони здоров’я цієї землі заявили, що спочатку мутацію B1.1.7 виявили фахівці у Вищій медичній школі Ганновера, пізніше висновок медиків підтвердили у Берліні.

Відомо, що особа, у якої взяли зразок вже померла від наслідків COVID-19. Однак йдеться про пацієнта дуже похилого віку із низкою хронічних хвороб.

Новини за темою: У двох округах Німеччини призупинили вакцинацію від COVID-19 препаратом Pfizer

Як зазначається, є припущення, що чоловік заразився від своєї доньки. Вона повернулася з Великої Британії в середині листопада та інфікувала своїх батьків. Наразі і донька, і дружина померлого, яка також заразилася новим штамом коронавірусу, вже одужали.

Окрім цього, у міністерстві охорони здоров’я Нижньої Саксонії наголосили, що подальших ланцюжків інфікування новою мутацією, пов’язаних з цим випадком, більше не виявили.

Новини за темою: Іспанія створить реєстр осіб, які відмовилися від вакцинації проти COVID-19

Нагадаємо, раніше під час кампанії масової вакцинації в Німеччині восьми працівникам будинків пристарілих випадково дали дозу вакцини, яка в п’ять разів перевищувала звичайну. 

Джерело

Залишити коментар