Image default

Борги за «комуналку» різко зросли в листопаді

Фото: Корреспондент.net Борги за комуналку перевищили торішній рівень

Заборгованість зросла відразу на 10 мільярдів гривень за місяць. Нарахування зросли удвічі, але українці сплатили лише половину суми.

  У листопаді заборгованість населення за «комуналку» збільшилася на 18,6% і склала 66,1 млрд грн, що на 10 млрд грн більше, ніж у жовтні, свідчать дані Держслужби статистики.   Загалом у листопаді українці сплатили за компослуги 11,6 млрд грн, що склало всього 52,4% нарахованої (22,1 млрд).   Так, заборгованість за поставку і розподіл газу становить 27,8 млрд грн, за поставку теплової енергії та гарячої води — 20,7 млрд грн, за централізоване водопостачання та водовідведення — 5,7 млрд грн, за управління багатоквартирним будинком — 5,1 млрд грн, за поставку і розподіл електроенергії — 5,2 млрд грн, за надання послуг з вивезення побутових відходів — 1,1 млрд грн.   За даними Держстату, з початку року з населенням укладено 44,5 тисячі договорів про погашення реструктуризованої заборгованості за компослуги на загальну суму 477,4 млн грн. Сума внесених платежів з урахуванням довгострокових договорів склала 275,4 млн грн.  

Борги за "комуналку" різко зросли в листопаді

  Варто зазначити, що за минулий рік борги за «комуналку» зросли на вісім мільярдів гривень і становили 63,7 млрд. А після закінчення опалювального сезону заборгованість почала знижуватися і, за підсумками вересня, склала 54,3 млрд грн.      

Джерело

Залишити коментар