Image default

Бойко: Порядок денний парламенту не відповідає викликам, які стоять перед країною

Народний депутат Юрій Бойко Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Порядок денний парламенту сьогодні не відповідає викликам, які стоять перед країною. Про це заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, відповідаючи на питання журналістів у кулуарах Верховної Ради, передає пресслужба політсили.

«Сьогоднішній порядок денний не відповідає викликам, які стоять перед державою. Фракція ОПЗЖ наполягає, щоб розгляд бюджету почався не в останній день, коли вже часу немає, а завчасно, для того щоб були внесені зміни, запропоновані ОПЗЖ, які створять можливості підтримати соціально незахищених громадян і водночас зменшити виплати силовим структурам і всьому тому бюрократичному апарату, якій розрісся до небачених масштабів. Це наша позиція», – зазначив Співголова фракції опозиціонерів.

Політик підкреслив, що за умов кризового стану, в якому перебуває країна, не можна витрачати майже чверть державного бюджету на бюрократичний апарат та силові відомства.

«Ми вимагаємо жорстко урізати видатки на утримання Офісу президента, уряду, парламенту, міністерств та відомств. Повернути та законодавчо закріпити обмеження на заробітні плати топчиновників, менеджменту державних підприємств та членів наглядових рад», – сказав народний депутат.

Юрій Бойко також зазначив, що відтермінування введення касових апаратів для підприємців було правильним рішенням, але бізнес та національна економіка потребують системної підтримки держави.

«Наша фракція підтримала рішення про відтермінування введення касових апаратів для малого бізнесу та фізичних осіб-підприємців. Проте в умовах карантину цього недостатньо. Необхідно приймати законодавчий пакет стимулюючих заходів, зменшувати адміністративний та податковий тиск на бізнес. Закладати компенсуючі кошти в бюджеті. Надавати системну підтримку підприємцям та економіці країни в цілому», – акцентував Юрій Бойко.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ виступає за соціальну спрямованість бюджету на наступний рік.

«Бюджетні ресурси повинні бути спрямовані перш за все на збільшення фінансування медицини та підтримку громадян. Це стосується і збільшення прожиткового мінімуму, і мінімальних зарплат та пенсій, підвищення державних видатків на виплати житлово-комунальних субсидій. Люди просто не зможуть платити за новими тарифами. Також потрібно провести впорядковану реструктуризацію зовнішніх боргів і зняти борговий зашморг з держави. І уряд, і парламент в умовах і економічної, і епідеміологічної кризи повинні зайняти відповідальну позицію та діяти в інтересах України, а не виконувати забаганки зовнішніх управлінців. А якщо не здатні цього зробити, то йдіть з влади і дайте можливість працювати тим, хто вміє це робити і готовий рятувати країну та людей», – резюмував Юрій Бойко.

Источник

Залишити коментар