Image default

Боєць ЗСУ, який перейшов на непідконтрольну територію, був задушений — ЗМІ

Фото: ТКГ Категорія смерті — насильницька

Експертиза встановила, що бійця, який в стані сп’яніння перейшов на територію, контрольовану сепаратистами, задушили. На його тілі — численні синці та садна.

Український військовослужбовець, котрий самовільно перейшов на непідконтрольну Україні територію, і тіло якого напередодні повернули сепаратисти, помер насильницькою смертю. Боєць був задушений, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на судово-медичну експертизу, яка виявилася в розпорядженні видання.

«Як основна причина смерті вказана асфіксія, категорія смерті — насильницька. У документі зазначено, що на тілі військовослужбовця виявлені численні синці та садна», — зазначає видання.

Боєць ЗСУ, який перейшов на непідконтрольну територію, був задушений - ЗМІ

   

Нагадаємо, Korrespondent.net писав, що військовослужбовець механізованої бригади ЗСУ в стані сп’яніння без зброї перейшов на бік противника. У ТКГ спочатку заявили, що військовий самовільно перейшов на бік ворога і помер від алкогольної або наркотичної інтоксикації, але потім змінили цю інформацію — інформація про алкоголь і наркотики була видалена. Причини появи військового на території, підконтрольній сепаратистам, були названі «невстановленими». У ТКГ заявили, що в причинах смерті бійця буде розбиратися слідство.

Також повідомлялося, що чиновники ЗСУ заробляли на перевезеннях загиблих бійців. У Міноборони проведуть аудит і службове розслідування. Винних притягнуть до відповідальності.

Джерело

Залишити коментар