Image default

Білорусь заборонила виїжджати із країни через наземний кордон

Фото з відкритих джерел

В’їжджати або виїжджати з країни можна буде авіацією

У Білорусі запровадили тимчасову заборону на виїзд із країни через наземні контрольно-пропускні пункти. Офіційна причина – не допустити поширення коронавірусу, передає Tut.by з посиланням на рішення уряду.

Як зазначається, окрім громадян Білорусі, заборона також поширюється і на іноземців, які мають постійну або тимчасову посвідку проживання в країні. Діяти відповідні обмеження почнуть із 20 грудня. 

Залишити країну буде неможливо за допомогою автомобільних шляхів, залізниці та річкових портів. Єдиною можливістю перетнути кордон залишається авіаційне сполучення. 

Втім, заборона не поширюється на осіб із дипломатичними та службовими паспортами, водіїв міжнародних автоперевезень, екіпажів суден, літаків та потягів. 

Також зможуть виїхати громадяни, у яких померли близькі родичі; ті, хто мають посвідку на проживання в іншій державі; білоруси, які їдуть за медичною допомогою, працювати за кордоном або ж навчатись. Для всіх цих причин потрібні офіційні документи.

Окрім того, іноземці, які хочуть заїхати на територію Білорусі, мають надати довідку про негативний результат ПЛР-тесту. Останній потрібно зробити максимум за три дні до дати перетину кордону. 

Новини за темою: Кулеба розповів, коли для України відкриють кордони ЄС

Раніше гомельська митниця попереджала про можливі затримки на білорусько-українському кордоні.

Джерело

Залишити коментар