Image default

Байден озвучив свої кроки на перші 100 днів президенства

Джо Байден

Twitter Джо Байдена

Після інавгурації, Байден в першу чергу займеться імміграційною реформою та скасуванням деяких указів Дональда Трампа

Обраний президент США Джо Байден заявив, що впродовж своїх перших 100 днів перебування на посаді очільника країни хоче провести імміграційну реформу, скасувати укази Дональда Трампа про навколишнє середовище і допомогти владі штатів у боротьбі з COVID-19. Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу NBC.

«Я направлю в Сенат Сполучених Штатів законопроєкт про імміграцію, який дозволить отримати громадянство більш ніж 11 мільйонам незареєстрованих людей в Америці… Я також маю намір покінчити з деякими, я думаю, дуже шкідливими виконавчими указами, які значно вплинули на погіршення клімату і зробили нас менш здоровими, які підписав президент Трамп», — зазначив Джо Байден.

Він заявив, що подбає про те, щоб влада штатів, які найбільше постраждали від пандемії коронавірусу, отримала «негайну допомогу», хоча й не уточнив, як він це зробить. 

Також Байден не планує після інавгурації ініціювати розслідування щодо Дональда Трампа.

«Я не буду робити те, що робить цей президент, і використовувати Міністерство юстиції як засіб, щоб наполягати на тому, що щось сталося», — резюмував новий президент США.

Новини за темою: Америка готова кинути виклик своїм противникам, — Байден

Нагадаємо, напередодні поки що чинний президент США Дональд Трамп розпорядився Управлінню загальних служб (GSA) і своїй команді «робити те, що потрібно» за первинними протоколами передачі влади Джо Байдену. 

Джерело

Залишити коментар