Image default

«Архаїчність електоральної системи»: У РФ назвали причину штурму Капітолію

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова

Вона назвала цю ситуацію «внутрішньою справою США»

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова вважає причиною штурму Капітолія в США архаїчність електоральної системи. Про це пише Коммерсант.

«При цьому знову звертаємо увагу на те, що електоральна система в США архаїчна, вона не відповідає сучасним демократичним стандартам, створюючи можливості для численних порушень, а американські ЗМІ стали інструментом політичної боротьби», — сказала Захарова.

За її словами, «це багато в чому стало передумовою розколу суспільства, який зараз спостерігається в США».

Водночас вона назвала цю ситуацію «внутрішньою справою США» та побажала «американському народу з гідністю пережити цей драматичний момент своєї історії».

Новини за темою: Засуджуємо безпрецедентне насильство: Зеленський відреагував на події у США

Нагадаємо, вчора, 6 січня, у Вашингтоні сторонники Дональда Трамп зібралися на багатотисячний мітинг, після чого відправилися штурмувати Капітолій. За даними ЗМІ, під час заворушень загинули чотири людини. Детальніше, що відбувалося у Вашингтоні читайте тут.

До слова, сьогодні, 7 січня, Конгрес США підрахував голоси Колегії виборців на виборах американського президента та офіційно затвердив перемогу Джо Байдена. Після затвердження результатів голосування, 20 січня відбудеться інавгурація новообраного очільника країни.

Джерело

Залишити коментар