Image default

Арахамія назвав термін ухвалення Радою бюджету-2021

Давид Арахамія Слуга Народу / Facebook

Політик не виключає проведення позачергового засідання для прийняття законопроєкту

Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що бюджет на 2021 рік буде ухвалений Верховною Радою наприкінці цього тижня або на наступному. Про це повідомляє «РБК-Україна».

«Виглядає так, що бюджет погодили врешті-решт з МВФ, дефіцит погодили. І будемо обговорювати на цьому тижні в залі. А далі подивимося, чи ми його наприкінці тижня зможемо проголосувати, чи якщо обговорення трошки затягнуться, тоді наступного тижня точно проголосуємо», — зазначив глава фракції «Слуга народу». 

Новини за темою: Проєкт держбюджету-2021: З’явились оновлені основні показники

Крім цього, Давид Арахамія додав, що не виключає проведення позачергового засідання Ради з метою прийняття державного бюджету на 2021 рік.

«Все може бути. Взагалі не виключаю ніякого сценарію. Є багато законопроєктів, які потрібно прийняти саме в цьому році, щоб вони запрацювали. Моя думка, що потрібно збиратися на позачергові і без осуду», — цитує політика агентство «Інтерфакс-Україна». 

Новини за темою: Ситуація дуже непроста: Марченко підтвердив затримки бюджетних виплат в Україні

Нагадаємо, цього тижня Кабінет міністрів України підготував проєкт державного бюджету-2021 до другого читання. Зокрема, у допрацьованому документі доходи передбачено в сумі 1 трлн 92 млрд грн, а видатки — у сумі 1 трлн 328 млрд грн.

Источник

Залишити коментар