Image default

Анатолій Бурміч під посольством США: Україну перетворили на злиденну країну, з якої втікають люди

Анатолій Бурміч Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Вкрадені в Україні гроші ідуть у банки за кордон, заявив парламентар

В Україні розкрадають все, що можна, натомість через тарифи увесь тягар лягає на плечі українців, і те, що називають допомогою від США, насправді не допомога, а поневолення.

Про це під час акції протесту «Опозиційної платформи – За життя», молодіжного крила «Опозиційної платформи – За життя» і «Патріотів – За життя» проти зовнішнього управління під посольством США, яку транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція «Опозиційна платформа – За життя») Анатолій Бурміч.

Народний депутат нагадав, що іще недавно, 2012 року, Україна приймала футбольний чемпіонат «Євро-2012», тоді працювали всі галузі, люди нікуди не виїжджали. Натомість сьогодні, зауважив парламентар, Україну перетворили на злиденну країну, з якої втікають люди.

«Хтось скаже, що нам допомагають американці. Що вони нам допомагають? Усі ті гроші, які нам дають, ідуть або на війну, щоб ми один з одним воювали, або вони через своїх же «соросят» і своїх же так званих борців з корупцією повертають назад, нічого у нас не залишається. Брехня про допомогу абсолютно! Вони залізли і зруйнували наші правоохоронні органи і сектор безпеки. У нас не працює Генеральна прокуратура, у нас знищена Служба зовнішньої розвідки. Зараз вже Служба зовнішньої розвідки буде працювати по Україні і доповідати за кордон, що у нас робиться. Знищується і Служба безпеки теж. А хто буде керувати? Управлятимуть і шукатимуть і боротимуться з корупцією так звані органи по боротьбі з корупцією, які створили знову ж за активної участі наших дорогих гостей, які нами керують», – заявив Анатолій Бурміч.

Народний депутат зазначив, що в Україні зараз розкрадають все, що можна розікрасти, але з цим ніхто не бореться. Понад те, на це просто не звертають уваги, натомість через тарифи увесь тягар лягає на українців, застеріг Анатолій Бурміч.

«Це така допомога від наших друзів? Це не допомога, це поневолення», – акцентував парламентар.

Новини за темою: Українцям не потрібне насадження псевдодемократії: Чорний під час акції під посольством США звернувся до американців

Під час брифінгу після завершення заходу нардеп пояснив, чому представники опозиції прийшли з мітингом до американського посольства. Анатолій Бурміч зазначив, що члени наглядових рад на державних підприємствах в Україні – іноземці, громадяни Британії чи США. Аналогічна ситуація і з тими, то призначає борців з корупцією в Україні, тими, хто диктує, які закони слід ухвалювати, – усі ці люди є іноземними громадянами, каже народний обранець.

«Гроші наші розкрадені куди йдуть? У їхні банки. Тому ми тут. Тому ми хочемо, щоб вони, якщо хочуть нам допомагати боротися з корупцією, нехай повернуть хоча б один долар, хоча б один цент ще з тих грошей, які вони забрали у Лазаренка, який вкрав в українського народу гроші. І на сьогоднішніх теж», – заявив нардеп і закликав звернути хоча б одним оком увагу на викладені народним депутатом Андрієм Деркачем факти про виведення мільярдів з України.

Парламентар додав, що сьогодні продажна і злочинна влада в нашій країні повністю дослухається до всіх вказівок із посольства США, тож саме тому мітингувальники і прийшли під стіни посольства США.

Нагадаємо, на акцію протесту «Опозиційної платформи – За життя», молодіжного крила «Опозиційної платформи – За життя» і «Патріотів – За життя» проти зовнішнього управління під посольство США 24 листопада прийшли більше 3 тисяч осіб.

Раніше народний депутат від фракції «Опозиційна платформа – За життя» Ренат Кузьмін заявив, що Україна повинна позбавлятися від зовнішнього управління, але українські політики займаються зворотним.

Источник

Залишити коментар