Image default

Американців закликали залишатись вдома під час інавгурації Байдена

Джо Байден і Камала Харріс Фото з відкритих джерел

Сама ж інавгурація проходитиме з дотриманням «суворих протоколів з охорони здоров’я і безпеки»

Комітет з інавгурації обраного президента США Джо Байдена закликав американців залишатися вдома в день церемонії 20 січня для дотримання захисту громадського здоров’я в умовах коронавірусу. Про це повідомляє «Голос Америки».

Джо Байден і обраний віцепрезидент Камала Гарріс складуть офіційну присягу в Капітолії з дотриманням «суворих протоколів з охорони здоров’я і безпеки», далі піде інавгураційна промова Байдена.

У той же час обіцяють, що географія церемонії «буде вкрай обмежена», а концепція подальшого за нею параду «буде переосмислена».

«Ми просимо американців брати участь в інавгураційних заходах, перебуваючи вдома, щоб захистити себе, свої родини, друзів і суспільство в цілому», — заявили в комітеті.

Новини за темою: Байден представив свою команду з комунікацій Білого дому, уперше основні посади обійматимуть тільки жінки

Раніше кандидат у президенти США Джо Байден повідомив, що хотів би уникнути скупчення людей у центрі Вашингтона під час церемонії його інавгурації у зв’язку з пандемією COVID-19. 

Джерело

Залишити коментар