Image default

Активісти вийшли на акцію в Києві до Всесвітнього дня без хутра

Фото: PavlovskyNews / Telegram У Києві протестували проти хутра

Акцію назвали Кривавий розпродаж через збіг з «чорною п’ятницею». Такі ж протести відбудуться у Львові, Запоріжжі та Івано-Франківську.

У Києві пройшла антихутряна акція. Про це повідомляє Telegram-канал PavlovskyNews в п’ятницю, 27 листопада.

Акція називається Кривавий розпродаж, вона приурочена до «чорної п’ятниці» та Всесвітнього дня без хутра. В рамках протесту активісти хочуть пройтися по всіх магазинах вулиці, де продаються товари з хутра.

Аналогічні акції пройдуть у Львові, Запоріжжі, Івано-Франківську. Вони покликані привернути увагу до жорстокості хутряної індустрії та закликати споживачів не робити необдуманих покупок в цей день.

Також активісти закликають Україну відмовитися від натурального хутра та ферм, а Верховну Раду — прийняти закон про заборону хутряних ферм в країні.

Зазначається, що в Європі вже 15 країн відмовилися від хутряних ферм. У Лондоні тиждень мод проходить без подібних виробів, а в Лос-Анджелесі, США, на місцевому рівні приймають закон, який забороняє не тільки виробництво, але і продаж хутра на його території.

Нагадаємо, що раніше на Львівщині хлопець «законсервував» кошеня, його затримала поліція. Молода людина вирішила «похвалитися» жорстокістю в інтернеті, але тепер її дії перевірять правоохоронці.

Земляни. Порада Зеленського на вимогу терориста

Джерело

Залишити коментар