Image default

Адаптивний карантин продовжено до кінця року

Фото: kp.ua

Карантинні обмеження діятимуть до кінця року. Завтра комісія визначиться з введенням жовтої зони.

  Уряд прийняв рішення продовжити дію адаптивного карантину в Україні до 31 грудня. Про це в понеділок, 20 вересня, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.   «На засіданні Кабінету Міністрів України від 20 вересня прийнято рішення про продовження адаптивного карантину і режим надзвичайної ситуації до 31 грудня 2021 року», — йдеться в повідомленні.   Глава МОЗ Віктор Ляшко повідомив, що епідемічна ситуація в країні контролюється.   «Так, ми фіксуємо зростання числа нових випадків COVID, але завдяки вакцинації маємо запас міцності. Медична система готова реагувати на нову хвилю, але кращий спосіб зберегти своє життя і здоров’я — щепитися від коронавірусної інфекції за першої нагоди», — сказав він.   Також він повідомив, що завтра відбудеться засідання комісії ТЕБ та НС, де буде встановлена ​​»жовта» зона адаптивного карантину.   Це передбачатиме такі обмеження:  

  • буде заборонено проводити масові заходи за участю більше однієї людини на 4 кв. м площі території або наповненістю залів понад дві третини місць;
  • не більше 4 осіб за столиком у закладі громадського харчування, а відстань між столами — мінімум, 1,5 метра;
  • кінотеатри та інші заклади культури працюватимуть із заповненістю залів менше двох третин місць або 50% місць;
  • спортивні зали та фітнес-центри працюватимуть тільки в разі обмеження кількості відвідувачів з розрахунку одна людина на 10 кв. м площі тощо.

  У той же час, обмеження жовтого рівня не діють, якщо всі учасники (відвідувачі) і не менше 80% організаторів масових заходів, працівників кафе і ресторанів, кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів і басейнів матимуть хоча б одне щеплення або чинний (72 год.) результат ПЛР або експрес-тестування.   Нові карантинні правила почали діяти з 20 вересня.      

Джерело

Залишити коментар