Image default

8 тисяч допомоги ФОПам Україна — чи отримують карантинну допомогу

Протестуючі підприємці Фото: Апостроф / Олександр Гончаров

Підприємець із Харкова ВАЛЕРІЙ НЕСТЕРЧУК в ефірі Апостроф Live на Апостроф TV розповів, чи отримав він обіцяні владою 8 тисяч допомоги, та висловив свою думку щодо запровадження тотального карантину з 8 січня і дій влади щодо підприємців.

— Ви вже отримали 8 тисяч допомоги?

— Ні, я особисто не отримував. З мого оточення одна людина тільки отримала.

— Чому не отримали?

— Я особисто нічого не оформлював і не подавав. Велика кількість людей подавала заявки. З тієї кількості я знаю лише одну людину зі свого оточення, яка отримала гроші.

— На вашу думку, чому люди не отримують? Це складно?

— Дивіться, я б хотів поговорити не тільки за те, чи це складно, чи ні. Що це по суті? По суті це «троянський кінь» у повному сенсі слова. Тобто сьогодні від президента дається така подачка саме для середовища малого бізнесу, щоб якимось чином знизити протестні настрої. Заткнути їм очі, рота тощо. А вже після Нового року здерти три шкури через податки, через штрафи.

Ви подивіться, що відбувається, які вони законопроекти зараз просувають. За те, що людина зайде в магазин (без маски) підприємця будуть штрафувати. Я точно не можу цифру назвати, але десь біля п’яти тисяч.

Локдаун вводиться, а хто дає гарантії, що він закінчиться 24 січня? На яких підставах він запроваджується, коли в нас рівень захворюваності падає. Але це не рівень захворюваності, це рівень тестів.

— Тобто це все, щоб заспокоїти підприємців?

— На мою думку, це просто «троянський кінь», якого зараз підсовують людям, щоб вони повелися і не їхали в Київ. Ми боремося не стільки за право працювати, а за право вижити, за свої права людини – жити на цій землі і самому вирішувати, як і чим займатися для того, щоб прогодувати свою родину. І щоб у нас хоча б якесь майбутнє було. Сьогодні майбутнього в нас немає.

Я скажу більше – можливо, це не буде дуже приємно вам слухати – те, що відбувається зараз, мені нагадує 1932-й рік.

Джерело

Залишити коментар